Bijeljina

U subotu,13.5.2023 godine je u Bijeljini održan međunarodni karate turnir pod nazivom “Trofej Bijeljine” na kojem je nastupilo 588 učesnika iz 68 klubova i 9 država.

Naši takmičari su osvojili 8 zlatnih, 3 srebrene i 9 bronzanih medalja i time zauzeli treće mjesto u ukupnom plasmanu.

Zlatne medalje osvojili su:

  1. Damir Džinović kate 12 godina
  2. Kata tim 10/11 godina (Dunja Mujanović, Amila Zulfić, Merjem Hrustanović)
  3. Kata tim 12/13 godina (Ilhana Durmiši, Martina Andrić, Amna Ibrahimović)
  4. Hamzić Iman borbe 10 godina -30kg
  5. Hamzić Iman borbe 11 godina -32kg
  6. Hrustanović Ahmed kate 7 godina oranž pojas
  7. Vedad Osmanbegović borbe 13 godina -45kg
  8. Hamza Hamzić borbe 13 godina -50kg

Srebrene medalje osvojili su:

  1. Hamzić Iman kate 11 godina
  2. Durmiši Ilahana kate 12 godina
  3. Pipal Adi borbe kadeti +70kg

Bronzane medalje osvojili su:

  1. Durmiši Merjem kate 8 godina oranž pojas
  2. Pipal Adi borbe kadeti open
  3. Zulfić Amila kate 9 godina
  4. Amna Ibrahimović borbe 12 godina -40kg
  5. Martina Andrić borbe 12 godina -45kg
  6. Šabović Šejla borbe U14 -44kg
  7. Ibrahimović Amna borbe 13 godina -39kg
  8. Osmanbegović Nedim borbe kadeti -70kg
  9. Pipal Toni borbe juniori +76kg

Takmičare su vodile trenerice Lejla Bašić i Amila Vidović.

 

 

 

 

 

U nedjelju 14.5.2023 godine drugi dio ekipe kluba je učestvovao na Karate Kupu u Usori.

Postignuti su slijedeći rezultati:

  1. Danis Vrabac kate kadeti 3.mjesto i borbe kadeti -57 kg 3 mjesto
  2. Saltovic Lamija kate djevojcice 11 g. 3.mjesto
  3. Suljic Alan borbe U14 djecaci -45kg 1.mjesto
  4. Jahic Haris U14 djecaci -55kg 2.mjesto
  5. Kudmovic Ejna borbe djevojcice 10 g. -30kg 2.mjesto
  6. Zigic Gloria borbe djevojcice 10 g. -30kg 1.mjesto
  7. Piric Mak borbe djecaci 12 g. -42kg 3. mjesto
  8. Hadzic Haris borbe kadeti -70kg 1.mjesto
  9. Jahic Ajna borbe djevojcice 11 g. -36kg 3.mjesto
  10. Alic Faris borbe kadeti +70kg 3.mjesto
  11. Lukanovic Lucija borbe djevojcice 12 g. -50kg 3.mjesto
  12. Lukanovic Lucija borbe djevojcice 11 g. +44kg 3.mjesto
  13. Salatovic Lamija borbe djevojcice 12 g. -44kg 1.mjesto

Takmičare su vodile Amina Fejzić i Azra Dahalić.

                                                                                             

PRESS KLUBA

 

347106662 937206314004083 7016493321334155148 n