Državna prvenstva

• Seniorsko prvenstvo BiH / Sarajevo 21.04.2001
    Osvojeno ukupno 15 medalja: 4 zlatne, 4 srebrene i 7 bronzanih.
  • Juniorsko i kadetsko prvenstvo BiH / Bugojno 23.09.2001
    Osvojeno ukupno 26 medalja i to: 9 zlatnih, 6 srebrenih i 11 bronzanih. Za najuspješnijeg takmičara proglašen je Dejan Kasumović, a za najuspješniju ekipu "Tuzla sinalco".

Međunarodni turniri

• Na 10 međunarodnih turnira, na kojima je nastupala ekipa "Tuzla sinalco" osvojeno je 179 medalja i to: 45 zlatnih, 52 srebrene i 81 bronzana.

Domaći pozivni turniri

• Na 11 domačih turnira državnog i kantonalnog nivoa, osvojeno je ukupno 292 medalje. Najviše odličja naši takmičari su osvojili na sljedečim turnirima: "TK Open" - 82, "Tuzla Open" - 48, "Bosnia Open" - 37, "Hasen-Do" - 19, te na "Bajramskom" i "Božičnim" turniru u organizaciji našeg kluba - 60.

Reprezentacija

• Naši takmičari su na 6 takmičenja, na kojima su nastupali za reprezentaciju BiH osvojili 11 medalja i to: 3 zlatne, 3 srebrene i 5 bronzanih. Svakako je da su najvrjednije u klupskoj historiji ali i u bh karateu, srebro sa Svjetskog prvenstva za juniore u Atini koje je osvojila Merima Softić, te bronza Lejle Ferhatbegović na Evropskom juniorskom prvenstvu u Nikoziji.